MIEJSCOWA GAZETA

Informujemy, iż dnia 01.10.1996 roku do miejscowości Sad Town z wielkim hukiem i bez zapowiedzi zagościło wesołe miasteczko! Zajęło duży teren miasta, jednakże podobno za zgodą burmistrza! Kto by się spodziewał, że Mr. Smutter kiedykolwiek zgodzi się na tak nietypową ugodę? Miejscowi aż wrzą ze wściekłości i krzywo patrzą na kolorowe uządzenia, a jeszcze bardziej na wyszczerzone postacie, które próbowały wcisnąć im dziwne i podejrzanie wyglądające jabłka w zapewne zatrutej pomarańczowej polewie - mówi mieszkanka naszego miasteczka, Pani Bólogłowa. Kto wie ile jeszcze zostało do końca naszego limitu i kiedy zaczną się jawne protesty przeciw mało znanej trupie cyrkowej?
MIEJSCOWA GAZETA

Informujemy, iż dnia 01.10.1996 roku do miejscowości Sad Town z wielkim hukiem i bez zapowiedzi zagościło wesołe miasteczko! Zajęło duży teren miasta, jednakże podobno za zgodą burmistrza! Kto by się spodziewał, że Mr. Smutter kiedykolwiek zgodzi się na tak nietypową ugodę? Miejscowi aż wrzą ze wściekłości i krzywo patrzą na kolorowe uządzenia, a jeszcze bardziej na wyszczerzone postacie, które próbowały wcisnąć im dziwne i podejrzanie wyglądające jabłka w zapewne zatrutej pomarańczowej polewie - mówi mieszkanka naszego miasteczka, Pani Bólogłowa. Kto wie ile jeszcze zostało do końca naszego limitu i kiedy zaczną się jawne protesty przeciw mało znanej trupie cyrkowej?
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Oxide
Doktor
Oxide


Liczba postów : 12
Pochodzenie : Południe Tristitia.

Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. Empty
PisanieTemat: Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę.   Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. EmptySob Kwi 05, 2014 3:44 pm

Jeśli ktoś chcę się zapoznać z Doktorem Andre,zapraszam.
Relacje:
☺Fatum:
Pewnego mniej spokojnego dnia, Oxide dostał wezwanie na sale operacyjną.
Na sali leżał pewien mężczyzna z rozciętą klatką piersiową i powieką.
Po wszystkim, udało mu się jakoś zawiązać relacje, dość gorącą zresztą.


Ostatnio zmieniony przez Oxide dnia Nie Kwi 06, 2014 4:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://ask.fm/MKBOxide
Fatum
Oświecony, oczerniający oświetleniowiec
Fatum


Liczba postów : 101

Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. Empty
PisanieTemat: Re: Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę.   Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. EmptyNie Kwi 06, 2014 3:32 am

*wpada z marchewką* Co tam, doktorku?
W sumie to myślałem sobie, że fajnie będzie mieć jakąś ciekawą relację, tylko... Nie potrafię znaleźć haka! Takiego haka, o którego zaczepiłbym początek jakiejś lichej historyjki, którą byśmy potem wspólnie dopracowali.
No bo co może mieć "emerytowany" żołnierz do operatora światła?
No chyba, że ta jego druga jaźń... To by Fatuma zaintrygowało. Co powiesz na relację... *zerk do informacji o orientacji* ...niezobowiązujący sex-friend? Quentin chętnie poeksperymentowałby sensorycznie, próbując wyłuskać jakoś doktorową drugą jaźń. Jeżeli oczywiście o niej wie, ale chyba nie trudno się domyślić po zmianach zachowania i mamrotaniu do siebie, nie, staruszku?
Co o tym sądzisz?
I jeżeli tak, to jak się poznali?
Powrót do góry Go down
Oxide
Doktor
Oxide


Liczba postów : 12
Pochodzenie : Południe Tristitia.

Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. Empty
PisanieTemat: Re: Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę.   Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. EmptyNie Kwi 06, 2014 9:04 am

Tylko nie staruszku...
*Naradza się z sobą*
Generalnie zbyt większego wyboru nie widzę, zatem niech będzie.(Choć ten pomysł z sex-friend, z lekka mi nie pasuje)
Moją propozycją byłby szpital, w końcu jam doktor.
Powrót do góry Go down
http://ask.fm/MKBOxide
Fatum
Oświecony, oczerniający oświetleniowiec
Fatum


Liczba postów : 101

Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. Empty
PisanieTemat: Re: Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę.   Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. EmptyNie Kwi 06, 2014 1:24 pm

A co by bardziej Ci pasowało? Bo w sumie ja jestem dość... elastyczny. Masz jakąś inną propozycję może?
A co do okoliczności poznania - co konkretnie mógłby Fatu-- O! Fatum na początku swojej kariery (no, może nie na początku, mniej więcej w środku) oberwał reflektorem. Spadł on z rusztowania prosto na głowę Quentina, rozciął mu powiekę jakąś wystającą częścią i przejechał aż do lewej piersi, stąd Fatum ma teraz tę bliznę. Mógłbyś go wyratować z opresji zakażenia i wykrwawienia w swoim gabinecie medycznym. Ten pomysł wydaje mi się całkiem logiczny.
Powrót do góry Go down
Oxide
Doktor
Oxide


Liczba postów : 12
Pochodzenie : Południe Tristitia.

Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. Empty
PisanieTemat: Re: Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę.   Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. EmptyNie Kwi 06, 2014 1:58 pm

Cóż ciekawa propozycja, mi się podoba.
Jednak postanowiłem, że z Lilean poprowadzę fabułę, gdy nie wyjdzie albo się jakimkolwiek sposobem zakończy, chętnie bym poprowadził z Tobą.
Powrót do góry Go down
http://ask.fm/MKBOxide
Fatum
Oświecony, oczerniający oświetleniowiec
Fatum


Liczba postów : 101

Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. Empty
PisanieTemat: Re: Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę.   Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. EmptyNie Kwi 06, 2014 2:14 pm

To po prostu pomysł na sposób, w jaki mogli się poznać w przeszłości. Jeżeli chcesz to rozegrać na fabule - proszę bardzo.
A jak z tymi sex-friends? Zostaje ta wersja?
Bo to przedstawiałoby się na osi czasu mniej więcej tak, że parę lat temu Fatum przyszedł do Oxide'a z rozwaloną twarzą i tak zaczęła się ich znajomość, która sobie kwitła i kwitła, a aktualnie są właśnie takimi kumplami na piwo i do wyrka. No chyba, że chcesz coś w tym zmienić.
Powrót do góry Go down
Oxide
Doktor
Oxide


Liczba postów : 12
Pochodzenie : Południe Tristitia.

Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. Empty
PisanieTemat: Re: Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę.   Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. EmptyNie Kwi 06, 2014 2:34 pm

Pomysł z tym sposobem w przeszłości, jest fajny.
Nawet te sex-friends może być.
Powrót do góry Go down
http://ask.fm/MKBOxide
Fatum
Oświecony, oczerniający oświetleniowiec
Fatum


Liczba postów : 101

Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. Empty
PisanieTemat: Re: Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę.   Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. EmptyNie Kwi 06, 2014 2:36 pm

To niedługo Cię wpiszę. : )
Powrót do góry Go down
Oxide
Doktor
Oxide


Liczba postów : 12
Pochodzenie : Południe Tristitia.

Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. Empty
PisanieTemat: Re: Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę.   Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. EmptyNie Kwi 06, 2014 2:47 pm

Czuję przy tym lekki strach. xd
Powrót do góry Go down
http://ask.fm/MKBOxide
Fatum
Oświecony, oczerniający oświetleniowiec
Fatum


Liczba postów : 101

Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. Empty
PisanieTemat: Re: Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę.   Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. EmptyNie Kwi 06, 2014 2:48 pm

Bo też powinieneś mnie wpisać!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. Empty
PisanieTemat: Re: Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę.   Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę. Empty

Powrót do góry Go down
 
Dr. Zaprasza pacjentów na herbatę.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój dla pacjentów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: Relacje-
Skocz do: